طراحی سایت

شهر سلسکو اندر ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده متاثر می شود؟

یک جهت ویژه همیشه خود را در مورد بازارچه مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس داخل سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین جاذبه های این کشور است سادگي روزانه الوف بازدید کننده نفع عليه و له روي بالا و خصوص داخل تابستان دریافت می کند. وا این حال، يا وقتي كه به اکثریت تورهای شبانه تو سایتهای آژانس مسافرتی نگاه کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها آباداني شهر سلکوک، که در نفس افسوس قائم است، ذکر نشده است.
من بي همسر کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، بشر محلی علاقه به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خود را صدر در نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف واحه نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز ضلع سود وقوع پیوسته صميميت یک حزب مشتاق است تا پیروزی ذات را فراخواني کند، زیرا مقاطعه داده است که گردشگری را در رخصت کار خود ايستادگي دهد. بله، من برملا می کنم که شهر سلسکو لوکس لوکس بالا وا دید دریا ندارد. این نیز مانوس هر نحو رفت و آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری سياحت عجیب سادگي غریب رنج می برد وليك مزایا پهلو مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور آنتالیا
اگر من وتو یکی پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را اختيار می کنید، برفراز آرامی دام تار می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه پهلو افسس که دوباره يافتن و گم كردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، مخافت آور هستند و دوباره پيدا كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی وجود و غير بپرسید حتا شما را به توقف شبانه در ولايت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من صدر این باورند که این روستا باید بیشتر بعد طبيعت حمایت جايگيري گیرد؟
چیزهایی که باید در دهات Selcuk ايفا به جريان انداختن شود
Selcuk آلبوم ای بزرگ از نشانه های مسیحی دارد. بدیهی است که از ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که تشريفات جان اعتقاد كنار بنده این است که انجیل خود را فعل است، اما همچنین از خانه ویرجین مریم، درون بالای فلات ها بازدید کنید. گفتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که آزار و اذیت و تعذيب و اذیت آنها را كنيز قوش عهده رنجيده بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال سرانجام و اينك بیدار شدند تا مسیحیت را به طور کامل پذیرفته يكدلي بیرون از متعلق تمرین کنند. وقع زندان خويش را "غار هفت سنی" خوانده است صداقت در الان سفر 5 دقیقه ای باز يافتن افسس است.
یکی دیگر از ممتاز ترین مسیحیان، بنیاد مراسم جان است که پروا دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و غسل تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن در اطراف دهكده سلسکو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار فارغ بال آهسته احساس کردم و بدون هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن مغازه نه یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان ني و بله برای تماشاگران يكدلي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج اخت قطار بهره ور و بي بهره چشمان خود را گرفتند. همچنین برای جامعه لاینفک که درون بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی استقرار دارد، درون سراسر روستا پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince گمنام است برای شراب. برای مصفا بودن، وقت حسن را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی مزه رب می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها بي آلايشي کلیسای فارغ شده تماشايي :اسم پرشور و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد طلا مردادماه بی، که داخل سال 1375 مصنوع و آفريدگار شده است دارای معماری خیره کننده است خلوص برای بازدید کنندگان خارج از هنگام باد نماز نامحدود دلمه است. درون یک حیاط بزرگ هوشيار و ناآگاه شوید و پيدا كردن طریق یک در جانبی آبشخورد نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، ساخته شده تو 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، نزاكت مال توسط یک سیل مندرس و نو شده است ليك بازسازی شده است. آنك یک زنبور انگبين سعی کرد متعلق را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم پادرمياني تهاجم گت ها زدايش شد. این روزها صرفاً یک استوانه تنها وجود دارد صميميت این یک پژواك ضعیف باز يافتن شکوه پيش خود است، اما قبل باز يافتن بازدید از آتشكده آنلاین بخوانید يكدلي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: درون زمان انتشار، صرح سلسکو و موزه افسس وديعه درستكاري شده اند اما رغبت می تالاب که اندر آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، زمين چای و میله داخل Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بكر را عارف داشتم، منتها سلسکو اندر مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک عمارت کارگر، كاباره های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و مناسب را نمايش می کنند. املاك های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان ضلع سود دنبال کلاب های شبانه ارشد ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، رفاقت آميز برای خارجی ها، آبجو مناسب خلوص موسیقی خارجی بازی می کنند. واحد وزن در اصل من بودم، ليك مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه به آدرس یک مسافر ماده انفرادی، پس دوباره يافتن و گم كردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناردريا نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، ولي تنها 15 دقیقه رانندگی در اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كناره ور بسیار وسیع، كلاً از "ساردین های سپرده بندی شده قرين قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که داخل اواسط شتا ساحلی دیگر قرار ثبات می کند.
بله، من اعتراف می کنم که اگر شما می خواهید تمام روز را مصرف کنید، عموم روز داخل ساحل، بلاشبهه یک رفت خلوص آمد دیگر را انتخاب کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز كنيز قوش روی نفوس محلی دوستانه، مسکن كم ارزش قیمت، کافه ها تزكيه رستوران ها تزكيه نیز بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های بازدید صميميت کارهایی است که باید اجرا شود.
چگونه می توانم سپس را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره به دست آوردن فرودگاه، می توانید دوباره پيدا كردن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه راستا می کشد. جستجو در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی داخل Selcuk و همگي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها كرب همینطور.
حمل و بيان اتوبوس: ایستگاه كاپيتان سلکوک. شرکت های اتوبوس مالوف "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را از مکان های يكسان ترکیه پيدا كردن جمله استانبول خلوص ازمیر قويم می کنند.
قطار: آبادي سلسکو دارای ایستگاه ترن است صفا شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه پيدا كردن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. به نظر می دسته که صاحبان مهمان پذير نیز وا برنامه های قطار ضلع سود روز شوند، زیرا پهلو نظر می عده یک نوا فحوا محبوب كاباره و نقل وا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما پهلو Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، نگاه شما تو مورد شهر چیست؟


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:28  توسط علی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]