طراحی سایت

معبد مذهبی باستانی که جهان تاریخ را به هرج ومرج و مرج پرتاب

ترکیه مقدار عظیمی دوباره يافتن و گم كردن زمین را بالا خود مختصه می دهد، 783،562 کیلومتر چارگوش دقیق است. بسیاری پيدا كردن امپراتوری خير در راستا تاریخ تو مرزها هستي و عدم داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزاران سایت تاریخی کشف شده اند و به نظر می رجه هر ماه؛ یک کشف جدید صفا هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی قدس داخلی را بالا یک دیوانگی سرزنده می فرستد.


تور آنکارا
ترکیه به عنوان مرکز مرکزی بین شرق و غرب، یک زمین بازی برای مورخان پاكي یک گنجینه برای ديرين شناسان است. وديعه درستكاري به اکتشافات مصنوع و آفريدگار شده تزكيه نظریه ها ثابت می شود که می تواند کاری را به كاربستن دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آتشكده گوبکلی تپه درون سانلیورفا ترکیه یک لحظه محوری تو کار کلاوس اشمیت بود، یک عتيق شناس آلمانی که ناامید روي رهبری تیم خود داخل کشف مکان های باستانی اندر ترکیه بود.
کشف آتشگاه گوبکلی تپه
در عام 1994، کلاوس اسمیت، اسناد نقش شده تو سال 1963، درباره یک فلات کوچک تو نزدیکی سانلیورفا را واگويي ازسرگيري کرد، که احتمالا معماری که از حال نوسنگی پنهان شده نيستي و همچنین به نشاني آخرین روزهای مدار دوره حجر متمايز می شد.
سایر و نو شناسان این سایت را صدر در دلیل فقدان اهمیت داخل نظر گرفتند. آنها عزب آثاری را یافتند که ادوات کشاورزی بودند، که هزاران نفر دوباره پيدا كردن آنها کشف شده بودند و اندر موزه ها در سرتاسر كرانه ها و انفس نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خود را نادیده گرفت و در سال 1995 تیمش آغاز به حفاری نمود. او پهلو جای آلات کشاورزی، ستون های مبصر بزرگ تر شکل T را داخل شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از انجام دینی را پیشنهاد کردند.
در استوانه ها، او ناظر تصاویری عمیق دوباره به دست آوردن حیوانات بود که ضلع سود طور سنتی برای غذا شکار شده بودند و آغوش روی یک ستون، تصویری از یک بامروت بدون فراز و یک دستگاه تناسلی بلند بود. کشف نسل های حیوانی همچنین امت های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این خلق و ساز خلق شده در طول دوره نوسنگی، آره تنها گيتي افق ها تاریخ را به هلالوش و مرج، بلکه دین نیز پرچين وشكن کرد. تمام اسناد منتشر شده قبلی نشان داد که نفر ابوالبشر و جانور نئولیتیک هیچ چیز غيراز شکارچی شدید قبل دوباره يافتن و گم كردن فرو تشريف فرما شدن ابزارهای ترور او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بغل این وجود نداشت که منتج به كاربرد از دین تو این عهد احوال شود.
گوبکلی كومه - زادروز متولد زادن و وفات پيدايش دین گوبکلی كومه همه چیز ما را در مورد تکامل انسان می دانستند قدس هر کسی که مدعا کرد کتاب مقدس گفت كرانه ها و انفس حدودا 6000 ساله منحصراً تئوری ذات را کاملا از آب دهان مني غرق شده است.
گوبکلی پشته - کار بیگانگان نیست
گوبکلی كوهپايه Theories: بیگانگان و عقار عدن
گوبکلی فلات crème de la crème دوباره پيدا كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها به آدرس استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، گر چه نفس 6000 عام مسن بران از همتای طرفه العين بریتانیا صداقت 7000 سال پیش دوباره يافتن و گم كردن هرم است.
National Geographic نفس را "تولد دین" نامگذاری کرد
نشریه New Scientist اعلام کرد که برای بردگي سیریوس، هنرمند سگ در طارم ساخته شده است
کارشناسان دیگر ايستادگي ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به حد کافی قوی نیستند تا اينكه حکاکی روی استوانه ها اعمال شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
بعضی از متخصصان مذهبی توقع می کردند که می تواند "باغ عدن"
تعشق مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک صحرانشيني گمشده هستي و عدم دارد که من وايشان هیچ چیز را نمی دانستیم


تور استانبول
حفاری های بیشتر تيررس هایی از ملاحظه زندگی انسان در محل، هیچ منبع آب، رشد مره یا ساختارهای وجود داشتن را نشان نمی دهد. این پیشگویی آرم داد که گوبکیی پشته اولین معبد دینی آفاق بود يكدلي تاریخ تخمینی خلق و ساز بین قرن 10 صفا 9 قبل دوباره به دست آوردن میلاد، متعلق را تضمین کرد و از اسرار تاریخی هرم خلوص اسفنکس اصراركننده بیرون زد.
گوبکلی تل - بوقلمون
بازدید از آذرگاه گوبکلی تپه داخل سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها تو مورد سایت باستانی واحد وزن را تشویق کرد تا متعلق را ببیند، تو حالی که در واحه سانلیورفا جايگيري می کرد، ضمير اول شخص جمع یک ماشین را استخدام کردیم تزكيه برای پیدا کردن آن، وا رانندگی در ادامه مسیرهای متروکه شده يكدلي پیچیده، راه را گشتیم.
ما فراز زمان قابل عاقبت انديشي ای سریع رسیدیم منتها به خيره شدم، هیچ کس دیگری را دوباره يافتن و گم كردن دو اندك سال جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهيختگي و دنج بود، عاري و با جمعیت خلوص یا مربیان بزرگ طويله از گردشگران chattering با دوربین.
در ورودی، تو مقابل یک میز کوچک مشحون از کتابهای راهنمای، یک جوانمرد قدیمی و رنجه کننده بود. او كلام که شمار زیادی از ناس این کشور را فايده دیدن ثانيه نمی رسانند، ولي پس دوباره پيدا كردن آغاز جنگ سوریه، گردشگران خارجی مرتبه زیادی را فروختند.
عالی، واحد وزن فکر کردم بیشتر آتمسفر و لحظه برای من
گوبکلی پشته - آذركده باستانی
ما به سمت باقیمانده در بالای فلات رفتیم. نغمه های چوبی خلق شده در جوانب حفاری ها، من وتو را قادر به مشاهده عماد سيلندر های سنگی از هر طرف. آش زوم دوربین من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم پیچ و طاقت و ناشكيبايي و پیچیده پیچیده و تيررس داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا تو اینترنت خوانده شده است.
همه توهم زنی ها تو مورد منشا گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای واحد وزن کاهش داد، وليكن من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه لحظه کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد پتواز داد. این تقریبا 30 دقیقه ادامه کشید صفا من آش دیدگاه های منظره انتما به رعايت واقعی خويشتن بیشتر پست تأثیر ايستادگي گرفتم. دريافتن فوق العاده شكن امید شده، من وشما را ترک کردیم و به Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه عبادتخانه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من با گوبکلی كوهپايه من را مشوش کرد. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من ابتدا به نگارش كردن کردم، آرزومندي من بیشتر روي سمت سایت های تاریخی تبدیل شد بي آلايشي من متمني دیدار کشف شدم که جهان تاریخ بین المللی را در سرتاسر دنيا قرار داد.
در بسیاری دوباره به دست آوردن نقاط، من وافراً و به ندرت دوستانم را در رستوران ها نشسته ام، اندر حالی که من صدر در نزدیکترین پایگاه گذشته شناسی یا بنيان تاریخی می روم. واحد وزن در تحصيل خودم درباره تاریخ این سرزمین ني و بله پیشرفت می کنم. درنتيجه چرا من دون تاثیر تحكيم نگرفتم؟
آیا باید وا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
آیا تاکید بیشتری آغوش اندازه کوچک نزاكت مال بجای اهمیت لحظه دارم؟
آیا تحقیقات فراخ من قبل پيدا كردن بازدید، تو واقع باعث افزودن بار اطلاعات شد؟
من نوشته گفتار های نویسندگان سادگي وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها دوباره پيدا كردن گوبکلی تپه من را حيران می کند. تو واقع، خويشتن برای چندین پيس نوشتن این سخن فصل را بي حركت کرده ام، چون آري که واحد وزن احساس خجلت و حيا زیادی در مورد اشتیاق خويشتن برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای شعله ور شدن نار جهنم های شرر بسازم، منتها توصیه نمی کنم جال خاصی را ادا دهم. يا وقتي كه شما درون منطقه Sanliurfa هستید، پشت از نفس بروید، اندر غیر این رخ ترک ثانيه را تا اينكه زمانی که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن سایت کاوش شده است.
البته، جز اینکه چیزی پيدا كردن دستش بغل بیاد. خواه شما به گوبکلی پشته بوده اید صميميت می توانید همه و جزء چیزی را که منجر فراز ناامیدی ايشان می شود اعتبار بگذارید، خويشتن بیشتر مایلم که اذن زاويه دهد.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 خرداد 1397ساعت 2:34  توسط علی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]