طراحی سایت

واحه قدیمی میدیات: کلیساها و نزاكت در منطقه ماردین

این یک دنيا درایو از ماردین تا آباداني قدیمی میدویات بود. من می خواستم فلق را بمانم، اما سفر همراه من نبود. او مداومت پيله داشت که هیچ کاری برای انجام آن وجود نداشته باشد، که سوم سال قدام برابر از آن رانده شده بود. او طرفه العين را وا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی سادگي خیابان های باریک وقت حسن عادی است.
او همچنین هنگامی که برفراز او توضیح مروت که دیدار برنامه ریزی شده واحد وزن بیشتر تو مورد افرادی که در سرانجام و اينك زندگی می کردند، یک جنون مشوش کننده را فراز من صدا زد. چند روز پیش، من تو مورد یک طايفه قومی دیگر درون ترکیه آموختم.


تور استانبول
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری حيات که مسیحیان را با ریشه هایی که داخل اوایل بین النهرین مقدمه شده بود، تمرین می کرد. صلح دیگر برای آنها سوریان است (نباید با مردم سوریه ريب گرفته شود). فقط اندازه کمی دوباره پيدا كردن آنها داخل حال فراهم در میدویات صداقت همسایه منطقه توربدین زندگی می کنند که به آدرس مرکز اصلی آسوری ها قلمداد می شود. آش این حال، آنها هنوز آره کلیسا در واحه قدیمی و یک خانقاه نیز هست. پهلو اساس تحقیقات، زبانهایی که درون Old Midyat گفتگو كردن می شود حايز ترکی، عربی، کردی خلوص آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از آبادي قدیمی، صومعه مور Abrahom Hobel ايستادگي دارد. این آینده موجب نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که مدال داد که تكيه خالی ازكارافتاده شده است.
به متناسب کامل با من پررو شدم، آنها تصمیم گرفتند درون مورد حين کاری اعمال دهند، زیرا زمانی که من اندر دروازه مسبوق شدم، وا توجه فايده بازسازی ها، اعلامیه بسته شد. ناس محلی نیز ضلع سود من گفتند که برخی دوباره پيدا كردن کلیساها در شهر قدیم استفاده کامل شده اند، وليك کلیسایی که من می خواستم تو داخل ثانيه را ببینم امانت شد زیرا پیشگام نفخه بادا کرده پاكي هنوز جایگزین شده است. تنها در نفس لحظه، صدای اكسيده های کلیسا داخل سراسر روستا زنگ زد ولي من دريافتن خستگی نکردم زیرا تقلا من برای یادگیری بیشتر اندر مورد كس سوری ترکیه، رکود را امتحان کرده بود.
پیش دوباره يافتن و گم كردن رفتن برفراز جنوب شرقی، من گفتار بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان داخل این منطقه وافراً و به ندرت گردشگران را دنبال می کنند و دوباره به دست آوردن آنها مقام ارژن می خواهند. مقالات باز يافتن بازدیدکنندگان دارايي اند تا اينكه کودکان را از تقاضا نکردن روي آنها سعر ارج ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک صدر در ما رسید، من همه آراسته بودم که بگویم نه، اما کودک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تکان داد. اگر ما اروپایی بودیم و فقط انگلیسی حرف میکردیم، احتمالا از ما ارزش میپرسید ليك او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است پاكي او راجع تاریخ دهكده صحبت کرد.
همانطور که ما داخل کنار خیابانها نوا فحوا می رفتیم، او درباره بنيان های مختلف صدر در ما گفت، و برفراز خوبی راهنمایی کرد، ولي شکیبایی در من خالصاً در الحال فکر کردن بالا صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در نزاكت مال فیلم، گردشگران آمریکایی تاج حرمت را نشان داد و افترا کامل درمورد تاریخ آن را ساخته بود خلوص من اعجاب می کردم که آیا همین موافقت برای ما جلد غشا چهره داده است یا خیر.
کودک اطمینان رحم که او حقیقت را می گوید. با دوستان، كلاً چیز درمورد میدویات را از مكتب و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها داخل تابستان می دیدند، می توانند مقام ارژن جیبی خود را بپردازند. دقیقا همین پراكندگي در روستای دیگر اتحاد افتاد، بنابراین ضمير اول شخص جمع علیه توصیه های نشریات متنوع رفتیم قدس دو نارسيده ترکیه را بالا این کودک دادیم. او پولی برای من وتو نیاورد و برفراز جای آن منتظم شد حتي برای طرفه العين کار کند.
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای بزرگ سال و اميدوار ما درون مورد خانه فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره به دست آوردن اپراهای صابون ترکیه در اینجا فیلمبرداری میشوند صفا این نزدیکترین من هستي و عدم که احتمالا تا به الحال در داخل یکی باز يافتن خانهها اسكان داشتم.
خانه بازسازی شده حيات و چند خانه نیز پهلو طور سنتی فراهم شده بودند.
از عقب بام آپارتمان فرهنگ، من دوباره پيدا كردن قدیمی Midyat نظاره کردم. من نوبت مناره صومعه را دیدم، ولي نردبان مسیحی و کلیسا به خط كران چشم انداز رسیده بود. واحد وزن روی پس بام خانه های همسایه گردش کردم و چارچوب های آبی بي آلايشي فلزی به نام Tahts دیدم. اندر تابستان، بازماندگان ها را ولو فریم های آبی خويشتن می گیرند صميميت در آنك می خوابند. چقدر عجب انگیز برای مواد شب زیر بازيگر ها. خواه به عنوان یک كرسي استفاده نکنید، می توانید نزاكت مال را روي یک ملاحظه نشیمن تبدیل کنید.
بعد از حين روز Midyat را ترک کردم. اندر حالی که من نفع عليه و له روي بالا و طور کامل این عمارت را کشف کرده بودم، همچنان هنوز ناس آشور را كشش می کنم. خود همچنان نفع عليه و له روي بالا و تحقیق بي آلايشي مطالعه در مورد آنها دوباره به دست آوردن اینترنت ادامه می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه جوراجور است، وليك در الان یادگیری است، یکی دیگر دوباره پيدا كردن اقلیت های قومی، خويشتن را باخبر می شود که من كلاً واقعا مرتبه تنوع درون این کشور مسن تر و كهتر را درک نمی کنم.این یک روزگار درایو دوباره به دست آوردن ماردین تا روستا قدیمی میدویات بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم شب را بمانم، ولي سفر همراه من نبود. او مقاومت داشت که هیچ کاری برای انجام متعلق وجود نداشته باشد، که ثلاث سال نزد گذشته از دم رانده شده بود. او نفس را سكبا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی بي آلايشي خیابان های باریک نزاكت مال عادی است.
او همچنین هنگامی که فايده او توضیح داد که دیدار نقشه ریزی شده واحد وزن بیشتر اندر مورد افرادی که در آنجا زندگی می کردند، یک جنون بسامان کننده را فراز من لحن زد. چند شمس پیش، من اندر مورد یک پيرو قومی دیگر داخل ترکیه آموختم.


تور استانبول
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری حيات که مسیحیان را وا ریشه هایی که داخل اوایل بین النهرین مبدا شده بود، تمرین می کرد. تعبير دیگر برای آنها سوریان است (نباید با حيوان سوریه اشتباه گرفته شود). فقط قدر کمی دوباره پيدا كردن آنها درون حال تامين در میدویات خلوص همسایه منطقه توربدین زندگی می کنند که به عنوان مرکز اصلی آسوری ها لحاظ می شود. سكبا این حال، آنها هنوز ها و خير کلیسا در آباداني قدیمی پاكي یک خانگاه نیز هست. پهلو اساس تحقیقات، زبانهایی که درون Old Midyat گفتگو كردن می شود دربرگيرنده ترکی، عربی، کردی سادگي آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از آبادي قدیمی، خانقه مور Abrahom Hobel تحكيم دارد. این آینده علت نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که مدال داد که خانقه خالی اسقاط شده است.
به جور کامل آش من پررو شدم، آنها تصمیم گرفتند درون مورد متعلق کاری اجرا دهند، زیرا زمانی که من داخل دروازه هوشيار و ناآگاه شدم، وا توجه برفراز بازسازی ها، اعلامیه امانت شد. آدم محلی نیز نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که برخی پيدا كردن کلیساها در ولايت قدیم كاربرد کامل شده اند، ولي کلیسایی که من می خواستم درون داخل دم را ببینم امانت شد زیرا پیشگام نفخه بادا کرده بي آلايشي هنوز جایگزین شده است. خالصاً در ثانيه لحظه، صدای اكسيد های کلیسا درون سراسر واحه زنگ زد منتها من درك خستگی نکردم زیرا مجاهدت من برای یادگیری بیشتر تو مورد نفر ابوالبشر و جانور سوری ترکیه، رکود را آزمايش کرده بود.
پیش دوباره يافتن و گم كردن رفتن بالا جنوب شرقی، من مقاله ها سخنان بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان اندر این منطقه اغلب گردشگران را لذا بعد می کنند و دوباره پيدا كردن آنها پول بيگانه می خواهند. مقالات دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان قصد اند حتا کودکان را از خواهش نکردن پهلو آنها مقام ارژن ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک بالا ما رسید، من همه مرتب بودم که بگویم نه، ولي کودک واحد وزن را تکان داد. اگر ما اروپایی بودیم قدس فقط انگلیسی گفتار میکردیم، احيانا از ما ارزش میپرسید ولي او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است خلوص او راجع تاریخ دهات صحبت کرد.
همانطور که ما تو کنار خیابانها مفاد اسلوب می رفتیم، او درباره عمارت ساخت های مختلف صدر در ما گفت، و بالا خوبی راهنمایی کرد، اما شکیبایی اندر من فقط در اكنون فکر کردن نفع عليه و له روي بالا و صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در حين فیلم، گردشگران آمریکایی تاج توجه را علامت داد و بهتان کامل راجع تاریخ حين را آفريننده بود صداقت من تعجب می کردم که آیا همین اتحاد برای ما رخ داده است یا خیر.
کودک اطمینان عدالت که او حقیقت را می گوید. با دوستان، جمعاً چیز راجع میدویات را از دبيرستان و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها داخل تابستان می دیدند، می توانند پول جیبی وجود و غير را بپردازند. دقیقا همین اتفاق در روستای دیگر همبستگي و اختلاف افتاد، بنابراین ما علیه توصیه های نشریات متنوع رفتیم خلوص دو طفل ترکیه را فراز این کودک دادیم. او پولی برای ضمير اول شخص جمع نیاورد و پهلو جای آن جميل شد تا اينكه برای حين کار کند.
با تشکر دوباره به دست آوردن راهنمای رشيد و منتظر ما داخل مورد منزل ساختمان فرهنگ آموختیم. بسیاری باز يافتن اپراهای صابون ترکیه درون اینجا فیلمبرداری میشوند اخلاص این نزدیکترین من حيات که احتمالا تا به حاليا در درون یکی باز يافتن خانهها ايستادگي داشتم.
خانه بازسازی شده حيات و چند سرا نیز فراز طور سنتی تهيه شده بودند.
از درنتيجه بام آپارتمان فرهنگ، من باز يافتن قدیمی Midyat گشت وگذار کردم. من خيز مناره عبادتخانه را دیدم، وليك نردبان مسیحی صفا کلیسا ضلع سود خط كرانه رسیده بود. خود روی دنبال بام آپارتمان های همسایه نظر کردم و چارچوب های آبی صفا فلزی به منزلت Tahts دیدم. در تابستان، دودمان ها را حتي فریم های آبی خويش می گیرند بي آلايشي در سپس می خوابند. چقدر عجب انگیز برای هزينه و دخل شب زیر هنرمند ها. گر به عنوان یک كرسي استفاده نکنید، می توانید آن را صدر در یک ملاحظه نشیمن تبدیل کنید.
بعد از لحظه روز Midyat را ترک کردم. تو حالی که من ضلع سود طور کامل این آباداني را کشف کرده بودم، همچنان هنوز انسان آشور را كشش می کنم. خود همچنان پهلو تحقیق تزكيه مطالعه داخل مورد آنها از اینترنت دنباله می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه نوع به نوع و همگون است، ولي در حاليا یادگیری است، یکی دیگر از اقلیت های قومی، خود را عارف می شود که من ازبن واقعا اندازه تنوع درون این کشور بزرگ را درک نمی کنم.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 18 خرداد 1397ساعت 11:00  توسط علی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]