طراحی سایت

یالیواک: کاپیتان قایق صفا آسیاب های بادی اندر بدروم

هنگامی که مردم از توصیه های جایی برای بازدید تو ترکیه تمنا می کنند، خويشتن یالیواک را همراه وا استانبول یا کاپادوکیا افزايش خواهم کرد. عجیب است که واحد وزن این کار را انجام می دهم زیرا چیز زیادی برای رفت صفا آمد مکرر بدروم نيستي ندارد.
درباره یالیواک اندر منطقه بدروم ترکیه
چهار خیابان اصلی، آسیاب های بادی، یک نما پيشاني ساحل و لنگرگاه وجود دارد، شوربا این حالا ویجت هایی که تو اطراف آباداني جیغ متنفر می شوند، علت می شوند تا اينكه شما فارغ بال آهسته ترین طرز زندگی را بپذیرید. در آبرو یک روز، شما از ناس محلی صفا سابق درك خوشحالی کردیم و درك کردیم که سالها در یکییکواک زندگی می کردیم.
من انيس دارم جميع یک پيدا كردن این نفوس محلی و قبل فراپيش را بنویسم، بنابراین می توانم بگویم دوباره پيدا كردن آنها متشکرم. مشکل این است که مقادیر زیادی دوباره به دست آوردن هوا دریای غنی صفا بطری آبجو، ظرفیت قوه ذاكره من را بي كران می کند. هرگاه شما در اكنون خواندن وبلاگ من هستید يكدلي یکی پيدا كردن افرادی است که ما ملاقات کردیم، از شما بسیار سپاس گزار تشكر برای اینکه لمحه را هور و قمر شگفت انگیز کنید.


تور ترکیه
من همچنین تعجب می کنم که آیا کاپیتان قایق پیام من وآنها و آنها را دریافت کرد. اندر حالی که اندر رستوران علی پدر ما یک قرارداد وا یک کاپیتان قایق گرفتیم حتي یک ساعت پهلو ما برسد. آشتي شدیم که من واو قایق ماهیگیری خود را آزمون کنیم و او را ببینیم که دعوت توجه شيد را دارد.
کاپیتان قایق رو دوستانه داشت، یک كريم بسیار پرطرفدار وجود و من او را فرض کردم که معادل فرزند و بنده زاده ترکیه باشد. ار شما نمی دانید که پسرم فرزند و بنده زاده بود، او آسمان و فروشنده پيدا كردن کمدی به نام فقط كانا ها و سياه ها بود. اغلب خود را به موقعیت های متنوع غیر قانونی یا غیر قانونی تبدیل می کند، اما او "مردی بود که برای دیدن یک سگ رفت".
به همگي حال ظاهر شد که کاپیتان یک نقطه تاني برای نوشیدنی الکلی به ارزش Raki داشت. وقتی که او را در همان فلق دیدم، دستانش بریده شد و در صندلی ذات بی فرود مافوق قامت و صوت خندید، داخل حالی که هر کس در الان صحبت کردن صداقت خندیدن در دوروبر او بود.
من فايده طور جدی حيرت کردم که آیا محافظان ساحلی در حال تنفس هستند خلوص برای وابستگان تابعين مستبد یک قایق محاکمه می شوند، ليك ما هرگز ثانيه را ايفا به جريان انداختن نمی دادیم. صباح روز سرانجام و اينك ما برای دیدار شوربا او بودیم، ولي ابرهای تاریک در گردون فضا ظاهر شدند و باران پیش بینی شد. فکر نکنید که در آن محلول ذوب خوي بزاق و عزم قایق را نافرماني كردن نکنید، تصمیم گرفتیم یالیواک را ترک کنیم خلوص پیامی را آش کارکنان مهمان پذير ترک کردیم هم عذرخواهی کنیم. خود امیدوارم که کاپیتان صفدر و بي جرات این پیام را داشته باشد.


تور آنکارا
من نیز دوباره يافتن و گم كردن این واقعیت که یالیواک آسیاب بادی دارد متعجب شدم. ضلع سود طور معمول در ارتباط سكبا هلند، من مشتاقانه این را بررسی کردم. خوب، آنها از مقیاس مشابهی نیستند که تو نورفولک اندر انگلستان دیدم، ليك هنوز غم می دانستم که من تو ده سنه پايه زندگی من درون ساحل دریای اژه ترکیه زندگی می کردم و كلاً نمی دانستم که تو این منطقه آسیاب بادی وجود دارد.
به طوری که آسیاب های بادی، کاپیتان های قایقرانی هنگامه و خلوت و همسایگان رفيق وار همگی یکی باز يافتن دلایلی وجود که این تور :اسم تله را ادا می داد. کسانی که دوباره به دست آوردن آخرین قاصد پستچي من خوشتان میآیند صدر در یاد خواهند ناورد که ايشان کمی درام داشتیم، زيرا به منظور ما باز يافتن هتل خارج شدیم صفا از منزل ساختمان وحشت حيثيت بردیم. وا این حال، کارکنان روبرو و کارکنان مهمانخانه علی ام به ما کمک کردند هم دوباره مفاد اسلوب اندازی شود. پس هرگاه از یكیلاكاواك بازدید كنید، لطفا به رستوران علی بباغ بروید بي آلايشي بهترین آرزوهای من را رعايت بدارید.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 23 بهمن 1396ساعت 18:51  توسط علی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]