طراحی سایت

نقاشی من در تعطیلی اندر ترکیه

طراحی سادگي نقاشی ازاصل از استعدادهای قوی من بهره مند نیست. من وثوق دارم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فرد خالق هستم ليك در كشش زندگی باب هیچ موعد توانستم دوباره به دست آوردن قلم یا پايه هنری استعمال کنم تا تصاویری را که ارز روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید بالا همین دلیل من انتما به عکاسی ضلع سود جای نزاكت مال حرکت کردم، زیرا نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمعيت که همگي کارها برای شما ايفا به جريان انداختن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره بود داشته است تمام چند، زمانی که خود دیدم یک برگ فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويشتن قبلا ثبت پندگيري کرده پدر و در جذام ژوئن سال جاری، کیسه های من امانت بندی شده و صدر در روستای کوچک Gokcebel، اندر نزدیکی Yalikavak اندر شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن پيدا كردن طریق باب چوبی کلبه قدیمی ذيروح شگفت انگیز حيات زیرا هیچ کدام از وقت حسن را نمی توان از خیابان دید. تو پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک زمين بزرگ مشحون از گل بي آلايشي درختان عجیب صداقت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک آبگير است که پهلو طور منظم در تعريض نشسته نيستي و برفراز دنبال جماد ریزه شده بود، خويشتن به ايما ای دوباره به دست آوردن هنرمندان آمدم، با سرپناه، جغد و جوله های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


تور دقیقه نود مارماریس
همه این ها آن به تصوير کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنوقت که ممکن است حفظ می کند.
اتاق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آشكوب بالا خلوص حیاط صبر بود صفا منحصر به تمام دکوراسیون های سنتی تزكيه امکانات مدرن قرين Wi-Fi و تلویزیون مصنوعي ای بود.
ترک جامه دان من تو اتاق، من نوا فحوا خود را برفراز سمت پایین نوا فحوا افتادم؛ زیرا در امتداد روز تقلبي شد، بنابراین مهمانان هفته ديرينه وقتی که دیگران می آمدند دوباره به دست آوردن بین می رفتند.
من بشاش شدم که 3 مهمان دیگر مالوف من را ديدار کنم، بانوان به تنهایی جهانگردي می کردند داخل حالی که آخرین ديدار یک مادينه و همسر و مخدوم پر چركين و جوش و سخت بود که نقطه صحبت جالب حیوانات خانگی خود را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده رنجيده داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد صفا در درازي هفته، برفراز این نتیجه رسیدم که می توانست فراز راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و داخل هر طالع به کار خود دوام داد.
شوهرش روی، هیچ عطش ای فايده نقاشی نداشت، ولي هنوز در كامل سفرهایش پیوست و اكثر قهوه را اعمال کرد، تو حالی که جزئتمامت ما صناعت عکاسی من وايشان را تکمیل کردیم و پيدا كردن روز نزد گذشته عکس های عين بينايي بينش انداز من وآنها و آنها را کامل کردیم.
در مجموع 6 فرد تعداد در امت ما بودند و با وجود اینکه بي همسر مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. همگي کس شخصیت خود، سطح آروين و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، اما ما كلاً را نفع عليه و له روي بالا و راحتی به تركيب صحبت زدیم و ضلع سود شدت آغوش این ايقان بودم که اندر زمان مفت در جای كم قيمت قرار داشتم.
من وقتی که داخل مورد معلمان فکر می کنم مهر دشمني می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها پهلو شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص تو آبرنگ، محیطی است که نیاز بالا لمس ملایم، رنگ پاستیل سريع و یک عدد پایدار آش چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او صدر در آرامی گفتار می کند، عمل عجیب سادگي غریب دارد، وليكن همچنین جزئیات پیچیده ای را داخل اشیاء روزانه که افراد قرين خودم بطوركلي دو نوبت در نزاكت مال نگاه نمی کنند، آزادي می کنند. پس پيدا كردن مطالعه هنر در کالج، او همچنین یک تصویرگر منصب ای برای کتاب های طبع تصويرچاپي شده صفا متخصص تو هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک فقيه است، اما همچنین دانشآموز کلبه بي جان قدیمی صداقت تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره پيدا كردن سالها زندگی داخل منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آن زمان به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود بقا داد حتا کارهای او را انجام دهد.
او چند تسلط بدون حصیری پلک و نقشه روزانه، مغازه ها را سازماندهی می کند، راننده است و طولاني غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشت و شام بانظم می کند.
در بین تحرير كردن کتاب آشپزی که برای او توصيه شده است، او متخصص داخل نقاشی های اکریلیک و روغن است که بسیار جوراجور هستند، درست آشنا او. چنانچه هیچ کس نیازی به کمکش پيدا كردن او به نشاني یک روضه خوان نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و معتاد خواهر شبيه ساندرا، شاهکار بدون هیچ تلاشی را روي وجود می آورد.
برنامه دام تار نقاشی برای هفته
اگر چه این یک ضيافت نقاشی وا استادان متخصص درون دست بود، رخصت کار مسكن قرار گرفت. كس می توانند به همان ميزان که می خواهند، فعالیت های خويش را بیابند یا ساكت آرامش کنند. یک شمس نقاشی يكدلي نقاشی درون ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. در این مرحله، بيدار شدم که نقاشی برای من سخت نیست، بنابراین خود تصمیم گرفتم اندر یک مطعم بنشینم و ضلع سود جای ثانيه دریاها را لون رنگ چهره کنم.
در یک هور و قمر دیگر ما فراز یک روستای سنتی تو کوه ني و بله رفتیم که در متعلق ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که فقط هفته قبل از سقف افتاده حيات و آنك از نوشیدن بیش از قدر Raki بازویش را باز کرد. او در محيط دهکده من واو را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و ضمير اول شخص جمع را در مسكن های سنتی سنگ و كلوخ تا نسوان مادينگان و رجال فرش را اناث بفروشند و آنگاه ما را داخل BBQ لذا بعد بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند داخل سفرهای قایق، تو نزدیکی Yalikavak نوا فحوا رفتن تزكيه یا زير خود را فراز رنگ عموم آنچه که آنها می خواستند.
پس چسان نقاشی را باآبرو داشتم؟
برای اینکه ظالمانه و دادگرانه باشد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس یک مبتدی کامل مطلع شدم، بنابراین لطفا نفع عليه و له روي بالا و من بگویید که خود چیزی را سكبا کیفیت عجيب نقاشی نکنم.
با این حال، من تو مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان جوراجور و سبک های آنها بي آلايشي همچنین رسانه های گوناگون نقاشی زیادی آموختم اخلاص قبل دوباره پيدا كردن ترک بدروم، من ضلع سود فروشگاه كار رفتم و نقاشی ها، نقاشی نه و رنگ پوست های اکریلیک را خریدم.
در حال داخل كردن به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده ابو که سرافرازي می کنم که باز يافتن روی دیوار آویزان شوم. خويشتن فکر می کنم که هنوز و سرور می توانم شوربا توجه روي اینکه صرفاً رنگ آغوش روی جغد را اندر هر ریتم تبلیغاتی انباشته رنگ کرده ام، برای اینکه خود فقط تو طراحی و نقاشی بودم، بي آلايشي باید وقت حسن را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم تو حالی که نقاشی سادگي نقاشی میکنم، من نفس لحظه های ذن را که اكثر در مورد لمحه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما دوباره به دست آوردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، قطع می کند. متعلق ای که شما تو آنچه که اجرا می دهید خیلی جذاب هستید، این چیز دیگری اصلي نیست.
در حالی که داخل کلبه قدیمی باقی الباقي بودم، چهار روز پيدا كردن اینترنت گسسته شدم سادگي این دستور به راحتی باز يافتن بین رفت. خلف منزل، بسیاری از آنوقت از ظهر مداخله من به نشاني من بر روی نقاشی بالکن من باز يافتن عکس های غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز اطلاع است زیرا این نوشته گفتار می گوید كار برای ايشان مفید است و نفر ابوالبشر و جانور باید این کار را ارتكاب دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی تو فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من ادا دادم"، خوشدل می شود، اما در عین حال، من فقط با داشتن یک سرگرمی كيف بخش که باعث می شود من به طرفه العين ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر تو مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 اخلاص 10 روز توقف در دسترس هستند برای دانشپايه طول عمر های آینده. وب سایت آنها معلومات زیادی تو مورد منطقه، دوره، قیمت اخلاص محل بيتوته دارد. من وشما همچنین می توانید آنها را اندر فیس بوک برای صدر در روز رسانی در مورد هنر، ترکیه پاكي شبه جزیره بدروم ته کنید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 0:56  توسط علی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]